FUERSTIN D VAN PRINSENHOF'S

Mooi, vriendelijk en elegant ponyveulen met uitstekende bewegingen
Bekijk de ganse collectie van Oakbarn - Summer Sales 2024

Eindigde op

19 aug. 2024 20:05:00

Verkocht naar Oostenrijk

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

INFORMATIE

Geboortedatum 13-07-2024
Geslacht Merrie
Studbook BWP
BTW 0.00%

Voorwaarden

ABOUT

Een adellijke naam voor een prinses van een veulen. Fuerstin is een prachtige verschijning om te zien die zich met veel souplesse door de baan beweegt. Ook haar lief en zacht karakter viel meteen op tijdens onze selectiedag. Tijdens de belangrijke veulenkeuring in Pulderbos kaapte ze als allerjongste veulen de 2e plaats weg.

VADER

Fuerstin stamt af van de hengst Tout Beau, een zoon van de gekende Duitse hengst Champion de Luxe. Champion de luxe staat bekend als een super dressuurpony, maar is eigenlijk een uitstekende allrounder die ook goed kan springen. Naast zijn ontelbare titels in de sport en keuringen is vooral zijn nafok indrukwekkend. Hij heeft maar liefst 95 gekeurde zonen, waaronder dus Tout Beau die sinds 2017 levenslang gekeurd is bij het Welsh partbred stamboek in België EN sinds 2018 gekeurd is voor BRP. Tout Beau kon al verschillende overwinningen in de wacht slepen zowel in de discipline dressuur als springen. Momenteel wordt Tout Beau getraind richting de eventing en ook dat doet hij schitterend.

MOEDER
De Hofstede's Brendy - inmiddels 20 jaar jong en nog spijkerhard - was als jonge merrie zeer succesvol op de keuringen van het Nederlandse New-Forrest stamboek. Ze behaalde 3 jaar op rij een eerste premie en werd ster verklaard.  Ze werd hoofdzakelijk ingezet in het 4-span rijden wat haar goede karakter onderstreept.  Met haar stokmaat van 147 cm is ze ook niet te groot waardoor we mogen verwachten dat Fuerstin D van Prinsenhof's ook mooi in de eindmaat gaat vallen.
De vader van deze harde pony is niemand minder dan Kantje's Armando. Hij was nationaal kampioen Z2 dressuur in Nederland. Zijn dochter First Lady van Prinsenhof's was in België nationaal kampioen LRV dressuur. Grootvader Kantje's Ronaldo is hofleverancier van EK-pony's.

PEDIGREE

Tout Beau de la Cure
FS Champion De luxe
FS Cocky Dundee
Golden Fleur
Dorenroosje van de Prins
Kantjes Armando
Sandra
De Hofstede's Brendy
Kantje's Armando
Kantje's Ronaldo
Kantje's Excelent
Brunhilde
Valentino
Klazien

INFORMATIE

Geboortedatum 13-07-2024
Geslacht Merrie
Studbook BWP
BTW 0.00%

Voorwaarden