BONAPARTE VAN DE KEMPENHOEVE

De verrassing van de selectiedag, balans en heel veel gemak in zijn optreden
Bekijk de ganse collectie van Oakbarn - Summer Sales 2024

Eindigde op

19 aug. 2024 20:30:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

INFORMATIE

Geboortedatum 19-07-2024
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook BWP
BTW 21.00%

Voorwaarden

ABOUT

Bonaparte van de Kempenhoeve loopt zich met zijn natuurlijke balans en overzicht eenvoudig in de kijker. Hij heeft balans, ruimte, kracht en hij geeft de indruk dat het hem allemaal geen moeite kost.  Deze uitstraling van gemak is iets wat het moderne dressuurpaard nodig heeft. Ook Bonaparte is geselecteerd voor de nationale BWP elite veulenkeuring

VADER

De nog erg jonge vader Powerbank is een absolute belofte voor de toekomst. Als tweede nakomeling van de ster merrie Karadin S, komt hij uit een erg sterk moederlijn. Zijn grootmoeder Faradin S bracht de KWPN goedgekeurde hengst Jarville, die op zijn beurt de vader is van de opvallende KWPN premiehengst Next Level. De derde moeder Amadin S is een waar fenomeen. Ze liep als driejarige in de finale van de NMK en is dubbel preferent op haar eerste 6 nakomelingen. Daarnaast is ze de moeder van de KWPN goedgekeurde hengst Guardian S. Powerbank is dus doordrongen met genetisch topmateriaal wat hij reeds met zijn verrichtingen op de hengstenkeuring aan het publiek toonde. Een bergop gebouwde hengst met drie zeer goede gangen en een onbeperkt schakelvermogen.

MOEDER

De moederlijn van Bonaparte gaat terug op de Hannoveraanse merriestam Elfenkette. Grootmoeder Weltira bracht verschillende Oldenburger Premie veulens. Overgrootmoeder bracht verschillende goede sportpaarden waaronder ook Finn die presteerde op Zware tour-niveau (Inter II)

PEDIGREE

Powerbank
For Ferrero
For Romance I
Dubai Millenium
Karadin S
Ferdeaux
Faradin S
Mona-Lisa
Quadroneur
Quarterback
Pirouette
Weltira
De Niro
Weltlady

INFORMATIE

Geboortedatum 19-07-2024
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook BWP
BTW 21.00%

Voorwaarden