BOCELLI VLS

Lijkt als 2 druppels water op zijn Olympische vader Flynn, met een natuurlijke oprichting zoals we het graag zien
Bekijk de ganse collectie van Oakbarn - Summer Sales 2024

Eindigde op

19 aug. 2024 20:30:00

Verkocht naar Duitsland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

INFORMATIE

Geboortedatum 07-06-2024
Geslacht Hengst
Kleur Zwart
BTW 21.00%

Voorwaarden

ABOUT

ALGMEEN
Een bloedgemaakt hengstveulen dat in heel zijn doen en laten aan zijn populaire vader doet denken. Dezelfde lichtvoetigheid en ruimte in zijn bewegingen, de uitstraling, de looks. Dit is een tweede Flynn!

VADER

Belgisch kampioen Flynn FRH is één van de Grand-Prix revelaties van het moment. Samen met zijn amazone Flore de Winne bestormt hij de wereldtop met prachtige prestaties op de wereldbekers in Londen, Mechelen en Rotterdam. Ook op de Olympische Spelen in Parijs droeg hij bij aan een historische Belgische teamprestatie.

MOEDER
De moeder  van dit veulen, Queen de L’Esprit Vls. loopt PSG in Amerika,  ze heeft in België haar Exterieur en Prestatielabel behaald en is dus met de prestaties in de dressuurring kandidaat Elitemerrie..Grootmoeder Cassy is de moeder van 2 GP paarden waaronder Cinassy onder Wouter Dhoore en Hilton de l’esprit VLS (sportnaam Johann 30)  onder de Duitse ruiter Johannes Ruhl.  Ze is de volle zus van de gekeurde hengst Sandro King die op niveau PSG/ Inter I gepresteerd heeft.
Verder in de afstamming vinden we met Calypso I  één van de belangrijkste dressuurverervers van Holstein terug.

PEDIGREE

Flynn FRH
Fahrenheit
Fidertanz
Daylight Dance
Sun on me
Sir Oldenburg
Sunshine
Queen de L’Esprit VlS
Millenium
Easy Game
Merle
Cassy
Sandro Hit
Calystra
Bekijk pedigree

INFORMATIE

Geboortedatum 07-06-2024
Geslacht Hengst
Kleur Zwart
BTW 21.00%

Voorwaarden