BEST BOY VAN DE KEMPENHOEVE

Een compleet veulen dat als hengstkandidaat aangemerkt mag worden
Bekijk de ganse collectie van Oakbarn - Summer Sales 2024

Eindigde op

19 aug. 2024 20:05:00

Verkocht naar België

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

INFORMATIE

Geboortedatum 09-06-2024
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
BTW 21.00%

Voorwaarden

ABOUT

Best Boy heeft het allemaal: charisma, model, beweging, afstamming,  alles klopt bij dit veulen! Wat ons betreft een kandidaat voor de hengstenopfok.  Op de fokkerijdag in Bocholt haalde hij de hoogste score van de dag van alle deelnemende paarden en veulens en dus werd hij geselecteerd voor de nationale BWP elite veulenkeuring.  Ook in Pulderbos was hij finalist.

VADER

Fürst Toto heeft via zijn afstamming (Furstenball x Totilas) de allerbeste dressuurgenen meegekregen. Deze geeft hij op zijn beurt weer door aan zijn nakomelingen. Zo zijn er Fürst Otto (Jasmin Schaudt) en Fürstengold (JS/Philipp Hes) die hun eerste veelbelovende stappen in de sport hebben gezet. Uit zijn eerste jaargangen bracht Fürst Toto ook meerdere goedgekeurde zonen, waaronder de onbetwiste Oldenburger reservekampioen en winnaar van de Weltmeyer-prijs Fifty Fifty.

MOEDER

Pretty Woman van de Kempenhoeve (v. Quaterback) werd reeds als veulen kampioen op de veulenkeuring te Pulderbos. Later deed ze ook goede zaken onder het zadel in de jonge paarden reeksen. Ondertussen heeft ze zeker ook haar waarde als fokmerrie al volop bewezen: ze is namelijk ook de moeder van goedgekeurde hengst Sunny Boy van de Kempenhoeve die momenteel wordt opgeleid door Olympisch Grand Prix-ruiter Domien Michiels. Grootmoeder Bonnita van de Kempenhoeve (v. Stedinger) liep succesvol op lichte tour-niveau. Uit deze moederlijn hadden we vorig jaar 'Amazing Boy van de Kempenhoeve' in de veiling die voor het hoogste bedrag verkocht werd.

PEDIGREE

Fürst Toto
Fürstenball
Fürst Heinrich
Maradonna
Thery
Totilas
Lasira
Pretty Woman van de Kempenhoeve
Quaterback
Quaterman I
Passionata
Bonnita van de Kempenhoeve
Stedinger
Amoureuse van de Kempenhoeve
Bekijk pedigree

INFORMATIE

Geboortedatum 09-06-2024
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
BTW 21.00%

Voorwaarden