Eindigde op
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
INFORMATIE
Geboortedatum | 19-03-2022 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Donker vos |
Studbook | BWP |
BTW | 21.00% |
ABOUT
Amazing Lady heeft haar naam niet gestolen. Ze beweegt met veel energy en souplesse zoals we dat ook zien bij haar vader, GLOCK'S Energy. Deze hengst staat niet voor niets op stal bij Glock's Horse Performance Center. GLOCK’s Energy was een opvallende premiehengst op de Hannoveraner Hengstenkeuring in 2021. Deze schitterende zwarte hengst van Escamillo x De Niro x Prince Thatch xx heeft in zijn eerste drie generaties maar liefst zes voorouders die succesvol op Grand Prix-niveau zijn uitgebracht. In 2022 doorliep hij met succes zijn prestatietest en ook dit jaar zal hij verder aan de hengstentesten deelnemen.
De moederlijn van Amazing Lady is niet minder kwaliteitsvol. De moeder is de jonge merrie Toplady van de Kempenhoeve. De bewegingen die in deze merrie verankerd liggen, komen niet alleen van Fuerst Toto (Furstenball x Totilas) maar ook nog eens via Quaterback en Stedinger.. Zij kon als veulen ook zo bewegen en ze kan het nu nog. De grootmoeder Pretty Woman van de Kempenhoeve - die zelf op niveau PSG loopt- is ook de moeder van de goedgekeurde hengst Sunny Boy van de Kempenhoeve. Overgrootmoeder Bonnita van de Kempenhoeve is ook de moeder van Titalis van de Kempenhoeve.
PEDIGREE
Glock's Energy
Escamillo
Escolar
Cassila
Danina
De Niro
Princess Esther
Toplady van de Kempenhoeve
Fürst Toto
Fürstenball
Thery
Pretty Woman van de Kempenhoeve
Quarterback
Bonnita van de Kempenhoeve
INFORMATIE
Geboortedatum | 19-03-2022 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Donker vos |
Studbook | BWP |
BTW | 21.00% |